[]

bardan başka karşı cinsle tanışacak yer önerisi

barlar clublar gibi bilumum eğlence mekanları karşı cinsten gençlerin tanışabileceği yegane ortam gibi lanse edilmektedir günümüzde. sonra niye türkiye cinselliğin afrikası. sen gençler için bardan başka sosyal mekan üretmezsen onlar da ya internetten medet umar ya da hoşlanmadığı gürültülü bir ortama katlanmak durumunda kalır. yok mu başka ekstrem olmayan seçenek.
 
  • floydian  (04.12.15 11:55:37) 
dans kursu.. hiç duymadım deme. üniversitedeysen topluluklar. değilsen de dışarda bir dolu topluluk var artık ilgin neye varsa.. amaç sevişmek mi bir de sadece ona göre düşünelim.


  • bir ileti paylastim  (04.12.15 11:59:58) 
3. dalga kahveciler dostum. hipster mekanları. sessiz entel havasındaki tiplerin mekanları. bunları araştır. çoğunun entellikle alakası yok, boş muhabbet yap ve sev onları.


  • bir ileti paylastim  (04.12.15 12:19:43) 
dans kursu, fotoğrafçılık kursu. kesin net.


  • gulsum  (04.12.15 13:59:19) 
biraz da tanışma önerileri verseniz sevgili olimposlular


  • skid row  (04.12.15 15:12:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.