[]

Botun dize kadar çamur sıçratması

3 sene önce dockers bot almıştım, malum markasına kanıp. Kalitesizliğinden dolayı araştırınca dockers by gerli olduğunu asıl dockers ile hiçbir ilgisi olmadığını anladım. İlk aldığımda tabi. Yine de giymeye devam ediyorum hatrı sayılır bir para vermiştim o sıralar.
Şimdi her kış yaşadığım bir sorun var. Bu bot mutlaka bacağımın arka tarafına çamur sıçratıyor. Şaşmaz yani. Bu kış şimdilik yeni almayı düşünmüyorum.
Sıçratmaması için alabileceğim bir önlem var mı?


 
yav bu durum bende de var. kışın sürekli elimde ıslak mendil, pantolonun arkasını temizliyorum. sadece giydiğim bir botta olmuyor, diğerlerinde hep oluyor. yürüyüş tarzıyla alakalı sanırım.


  • acukali ekmek  (04.12.15 10:15:06) 
@acukali ekmek +1
bende de var yürüyüş tarzıyla ilgili uğraştım düzeltemedim saldım artık

  • inspectorjavert  (04.12.15 10:18:04) 
Hocam gayet dikkatli yürüyorum. Millette gram leke olmuyor. çok sinir bozucu.


  • six packsiz  (04.12.15 10:20:21) 
botla kosuyor muyuz? pek normal degil her türlü. bisiklet bile nadiren camur atiyor. ya söyle diyeyim, 14ünden bu yana cesit cesit marka marka bot giymisimdir, ucuzundan pahalisina. hic yasamadim. sadece topuklarimi popoma vura vura kosturursam denk geldim benzer bir seye. biri arkandan yürüsün baksin, taban deseni suyu tutuyor olabilir, en kötü ayni renkte bant al, topuk civarindan acikta olan bosluklari kapatacak sekilde döndür cevresinde. böylece sicrayacak suya karsi camurluk gibi bir sey yapmis olursun.


  • aynadakiyabanci  (04.12.15 10:21:30 ~ 10:23:30) 
bir yerde toğunun kenarlarını çok hafifçe 45 derece kesin yazıyordu, denemedim.
şu fotonun sağ üst kenarı gibi
www.cimstone.com.tr
  • vincenzo  (04.12.15 12:00:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.