çağrı öztrük tel reklamı

şimdi bana enayde diyebilirsiniz bu adam anc tvde hasan yılmazın programında bi telefon tanıtıyordu markası alcatech s16 piyasa fiyatı 799 muş 99 tlye düşürmüşler bide sıkıntı varsa bozuk çıkarsa garantisi var garanti belgesiyle yolluyoruz dedi bende babama hediye edecektim sipariş verdim bi kere istediğim renk gelmedi içinden garanti çıkmadı şarja takıyorum yarıda duruyor dokunmtik algıı facia denecek kadr kötü flash ışığı yanmıyor bende haliyle geri aradım biz aracıyız fatura üzerindeki noyu ara dediler adres seçkin elektronik eyüp istanbul telide 0212 5014344 ama ulaşmak ne mümkün bi thaf ses geliyor sonra kapanıyor şimdi bunları nerelere şikayet edebilirim akıl verin

Nasil dustun bu tuzaga yahu, o adrese git bi var mi oyle bir yer buyuk ihtimalle paravandir ama dene sansini.

  • pinman  (04.12.15 01:05:54)
orda sanatçı hemşerim hasan yılmaz belki ona kandım yani ben istanbulda değilimki firmanın tam adı seçkin elektronik pazarlama dağıtım tic.ltd.şti defterdar mah.kışla cad.no:6-f eyüp /istanbul tel 0212 5014344

  • _k_u_z_g_u_n_  (04.12.15 01:08:56 ~ 01:09:17)
geçmiş olsun. ben de satabiliyorlar mı yahu hayret derdim meğer alıcısı varmış. tüketici mahkemesine gidebilirsin ama onun da çakallığını bulmuşlardır.

  • cekilmis gayfe  (04.12.15 01:09:52)
bu anc tv kaçak bi kanalsa buna engel olamayan rütüğün hatası yokmu oda ayrı bi konu

  • _k_u_z_g_u_n_  (04.12.15 01:13:30)
rtükle ne alakası var adam reklam yapıyor. sattıkları malzemenin sahte olup olmaması onları bağlamaz. rtük'ü de

  • cekilmis gayfe  (04.12.15 01:27:22)
Adres yakin bana pazar oradan gecerim.bakarim silme duyuruyu yazarim.

  • pinman  (04.12.15 02:28:42)
Verdiğin numarayı sorguladım.

Arsen Merdirosyan diye bir isme kayıtlı çıkıyor.
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (04.12.15 03:36:45)