Yeni evlenecek kız arkadasa hediye

Ne alsam ?

Borcam almayın sakın.

Dekoratif objeler alın, vazo, çerçeve vs
  • livaneli kadir  (03.12.15 22:23:28)
Dekoratif veya mutfak için bi şeyler. Özellikle mutfakta elektronik gereçlerden eksigi varsa cok hosuna gidecektir

  • mellifica  (03.12.15 22:28:48)
düğünde altın tak. alıyorsun beğenmiyorlar bi afra bi tafra oluyor gerek yok.

edit: mutfak gereci diyen olmuş, sevmediği renkte veya mutfağına uygun renkte olmayan hediye geldi diye arkasından söylenenler gördüm.
  • kuzey li  (03.12.15 22:30:28 ~ 22:46:35)
kaliteli bi meyve sıkacağı. portakal gretfurt filan için yani. bende siemens in var bi tane. iyi ki almışım.

  • ergenpezeveng  (03.12.15 22:36:34)
waffle makinesi

  • mesgul ve huzursuz  (03.12.15 22:45:47)
dekoratif bir şeyler almayın. arkadaşınızı gereksiz strese sokmayın kullanmasam ayıp mı olur diye. mutfak için kullanışlı olacak şeyler +1

  • yorke  (03.12.15 23:05:19)
Çaycı, şarjlı el süpürgesi, nevresim, havlu vb.

  • cokdertliyimsozluk  (03.12.15 23:32:43)
dekoratif şey almayın +1

bunu önerenler evli mi acaba? aldığınız şey evine uymayabilir. büyük şeyler de almayın, sığmayabilir. en güzeli altın
  • la noix  (04.12.15 06:32:23)
tak çeyreğini rahat et.
ha dersen ki "yok çok yakın arkadaşım paraya kıyacam" o zaman git arçelik telve al.

  • teritori  (04.12.15 06:41:10)
Ay yeni gördüm.. Hocam gidin bütçeniz ölçüsünde Paşabahçe'den alın. Değiştirme çeki veriyorlar, arkadaşınız gidip ordan istediği bir şeyle değiştirebilir en azından.

Benim bi arkadaşım özellikle istemişti Paşabahçe olmasını.
  • lcha  (04.12.15 08:13:34)
dekoratif şey almayın +1
ben evimi kendi zevkime göre dekore ediyorum, alakasız olacak, orada öyle sırıtacak bir şeyi koymak istemem ama arkadaşınızın sevdiğini bildiğiniz bir şey olabilir. mesela biblo köşesi falan vardır ona uygun bir şey alırsın o zaman olur.

  • r_u_h  (04.12.15 08:35:13)
altın alın. bütçe kısıtlıysa gram altın alın.

dekoratif bişey almayın, milyon tane dekoratif "şey" geliyor zaten hediye. onlara bir yer bulmak mesele.

altın almak istemiyorsanız, samimi iseniz, direk kendisine sorun. neye ihtiyacı varsa onu alın.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (04.12.15 08:55:55)
Dekoratif şey cok aldım zamanında. Hepsi de salonlarına cuk uydu. Arkadasinizi taniyosaniz onun zevkini bilirsiniz zaten. Samimi degilse hicbir eksigini bilemezsiniz, alacaginiz her seyin riski vardir. Elektronik ev eşyaları da evde mevcut olabilir. O zaman altın alın gitsin. Ama bana elden altın vermek hiç şık bi davranış gelmemiştir onu da soyleyeyim

  • mellifica  (04.12.15 20:26:03)
Hitachi magic wand.

  • yirmisantim  (04.12.15 20:31:06)
Altını düğünde takacağım ama hala karar veremedim hediye konusunda

  • verbanadüşlerimi  (05.12.15 20:43:29)