[]

Enpara kredi başvurusu hakkında

Başvuruyu tamamlayınca direk hesaba para mı yatıyor? Ben sadece verip vermeyeceklerini merak ediyorum onu nasıl öğrenebiliriz. Yanlışlıkla çekmeyeyim:)
 
:) bunun yerine findeks'ten kredi notunuza bakabilirsiniz.


  • Ufuk  (03.12.15 21:05:30) 
kredinize onay verildikten sonra son aşamada "tamam" demeyip iptal etmeniz halinde kredi puanınızın düştüğüne dair çeşitli rivayetler var.

bkz al-i imran 16: onlar (kredi başvurusunda bulunanlar) son onay kutucuğunu tıklamadaklarında (kredi onayı çıktıktan sonra) elbette kredi puanlarını düşüreceğiz.
  • pheno  (03.12.15 21:15:44) 
@ufuk olay kresi notuyla bitmiyor ki hocam. Ona kalsa baya yüksek.
Şimdi ben gelirim yetmediği halde 100.000 çekmek istesem verecek mi mesela. Tabi tutarı salladım

  • six packsiz  (03.12.15 22:21:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.