[]

kutu jack and coke

sevmiyorum aslında böyle tatlı, alkolün tadını alamadığım karışımları, rutinim de bira ancak onun dışına çıkasım var. şimdi nasıl yapıyoruz, 2 kutu bundan alıp bir kaç da bira mı olsun yoksa hiç bulaştırmayayım mı ağzımı buna?
 
valla ben çok seviyorum onu ya. her türlü 4 kutu jack and cola

peki ben ne içsem bu akşam? bira şarap rakı harici?
  • ayiadam  (03.12.15 18:25:40) 
Jack cola kutusu ne kadar? Karisimin orani nedir?

Not: hicbir ickiyi kolayla karistirmam sadece merak.
  • floydian  (03.12.15 18:28:10) 
türkiyede var mı ?


  • atacaksinfinke  (03.12.15 18:39:16) 
Ben amarula içecem gençler, beklerim :)

@stk her türlü jack and coke.
  • bedbed  (03.12.15 18:42:31) 
tr de yok mu sahiden jack and coke çünkü uzaylı muamelesi gördüm, gerçi ufak bir şehirdeyim o sebeple de olabilir. @atacaksinfiske dolayısıyla şu an emin değilim varlığından.

@floydian onu bilemiyorum da 'blackJevel' diye bir şey buldum onu aldım. viski kola bu da. 10 lira, alkol oranı %14.4. muhtemelen jack in fiyatı, alkol oranı da aşağı yukarı böyledir.

@ayiadam 1/2 ölçü vodka/soda yap, bir tane de limon sık. miss.

@bedbed amarula ne kardeş :)
  • stk  (03.12.15 19:23:08 ~ 19:24:44) 
  • bedbed  (03.12.15 19:43:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.