[]

Düzce nasıl bir yerdir?

İstanbul'dan Düzce'ye çalışmak için gidilse bi aile için Düzce nasıl bir yerdir?
 
ben olsam hayatta gitmem kekomançi dolu ama tabi yine de siz bilirsiniz


  • sta  (03.12.15 14:24:02) 
Yıllarca yakın bir akrabası orda kalmış, bol bol gidip gelmiş birisi olarak kesinlikle yaşanası bir şehir.Aile için kesinlikle tavsiye edebileceğim , fırsatım olsa benimde gidip çalışmak isteyebileceğim bir şehir.

İnsanları iyidir
Doğası güzel
Büyük şehirlere yakın olması ayrı bir avantaj
Çarşı merkezine 5-10 km köyler vardır ve halkın çoğunluğu oralarda oturur.
  • josefen  (03.12.15 15:13:22) 
Aileye bağlı, muhafazakar bir aile yapınız varsa, cennet diyeyim anla sen gerisini...


  • old possum  (03.12.15 15:43:47) 
kekomançi dolu+1

ama aileyle kalınır. küçük sessiz sakin yer
  • konskenkova  (03.12.15 15:47:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.