Kamera arkasinda calismak istiyorum

Teknik konularda da iyiyimdir, bilmesem bile cabuk kaparim. Daha once tecrubem olmadi. Bu islere girmek cok mu zor? Bi yonetmenin yardimci ekibinde olmak falan? Ne kadar surer, nerden baglanti kurmak gerekir?

Olm gerçekte çalışmayı bırak, sana şurdan cevap yazanlar bile ölüyom desen bi bardak su vermezler.

  • kaledekiyalnizlik  (03.12.15 00:11:28)
Merhaba.sizinle çekmeyi düşündüğüm film üzerinden iş imkanları ile ilgili konuşmak istiyorum. Mesaj atarım. Saygılar.

  • kokhucre  (03.12.15 00:37:43)
Hangi şehirdesiniz onu da söylerseniz ben de bir şeyler sorarım sizin için.
Ölüyorum derseniz de size bir bardak su veririm.
Karşılığını bana değil, topluma ödemeniz koşuluyla elimden gelen her şeyi yaparım.
Yönetmenin yardımcı ekibi dediğiniz ekip kendi içinde ayrılır. Sahiden yönetmen yardımcısı olan ve reji asistanı vs gibi görünüp çaycı olan, sürünen,işle ilgili yüzüne bakılmayan.
Yardımcısı olmanız için de çakallarla dans etmeniz lazım. Sizden çok daha az bilen ve daha yavaş kavrayan ama sosyal ilişkileri kuvvetli birini birkaç projede yardımcı görmeniz mümkün.
  • kalemdefter  (03.12.15 01:26:35)