ölücüler bedavacılar ve diğerleri

Sahibinden com ve gittigidiyor aracılıgıyla kullanmadıgım bir urunu satmak ıcın ılan verdim. Urunun fiyatı 200 lira. ya arkadaş istisnasız herkes mi urunu 150 den almak ister?ya da 100 den? kimi cocugum hasta ona alıcam der, ulan dusunmez kı cocuguna kitap almayı!!!bir kiside aman urun fiyatını hak ediyor vereyım neyse fiyatı demez?

internet bunlarla dolu ama di mi ??? :(

internet bunlarla dolu maalesef.
500 liralik urune eflak-bogdan + holosko + yarisi kullanilmis tuvalet kagidi + 20 lira oneren var.

  • uuth  (02.12.15 23:15:03)
sanki beni anlatıyor gibisin. çok kırıldım :(((

  • irsh92  (02.12.15 23:23:25)
Simdi dostum bizim toplumda guven diye bisiy kalmamis. Eczade 25 liraya satilan sampuani internetten 3 tanesi 36 liraya aldim. Bu aksamdir onu dusunuyorum, ayni urunse nasil dudukleniyoruz; ya da cakma urun mu diye. Ulke bozuk

  • galandar kostumu  (02.12.15 23:29:45)
Tam su aralar dertli oldugum bir konu. Hepsinin...

  • floydian  (02.12.15 23:38:03)
Maalesef bunlarla dolu, ayrıca bir güruh daha türedi son zamanlarda aliexpress'ten bir dolara bir şey alıp milleti kazıklamaya çalışıyor falan. Sahibinden.comdan bir şey bakmıyorum bile artık çok kötü gerçekten. Bir daha ilan verirken pazarlık payı da ekle üstüne sonradan düşersin ;)

  • nickimin hakkini veremedim  (02.12.15 23:38:09)
Bırakın yapsınlar bırakın etsinler

  • kaledekiyalnizlik  (03.12.15 00:00:17)
Bana da dediler sinir oldum zaten piyasa 2.el fiyatlarından da düşük fiyat. Hala fiyat kırma. Gel de sinir olma..haklısın arkadaş

  • indescribable  (03.12.15 00:27:22)
satıcılar da 3 kağıtçı. bugüne kadar 2 ürün sattım netten. biri kinect diğeri xbox (ilk çıkan) ikisi de ucuza gitti. ama xbox u alan kişi baya hayır duası ettiydi. xbox 2 joistik 250 tane oyun klavye mause bağlama aparatı ve de joistiği pc ye bağlama aparatı hepsi 220tl ye gitti :) adam burda ps3 2 kol 3 4 tane dandik oyuna ne fiyatlar çekiyo :)

  • ergenpezeveng  (03.12.15 00:40:01)
sıfırını 200 dolara alıp beş saat kullandığım elektro-mekanik bir cihazı 200 liraya satmaya kalktım. "100'e olmaz mı?" diyen çıktı.

sıfırını 70 liraya alıp hiç kullanmadığım, paketini bile açmadığım elektronik cihazı 60 liraya koydum. "onun sıfırı 30 lira ya. 30 liraya ver alayım" diyen çıktı.

herkes ölücü çünkü tüm satıcılar kazıkçı. tüm memlekette "biri bir şey satıyorsa kesin normalinin iki katı fiyatına satıyordur" mantığı hakim.
  • alperz  (03.12.15 06:12:57)
lv anahtarlık (süs) gibi şeyi anlamadan çantayla birlikte satın almışım (950 tl), hiç kullanmadım kutusunda duruyo. kullanmayacağım için satmak istedim (350 tl) benden 80 liraya almak isteyen oldu o_O kargosu falan da benden olcakmış yalnız.

çok tuhaf insanlar. ben teklif etmeye dahi utanırım. kendim kullanmak için saklıyorum vazgeçtim satmaktan falan.
  • sayns  (03.12.15 07:23:29 ~ 07:28:24)
lv anahtarlık diye aratınca fiyatlar aşağı yukarı böyle çıkıyor adam napsın?
www.crilya.com
elektronik ürünlerin de planlı bozulma süreleri var, pilin özelliğini kaybetmesi var, var oğlu var yani, bunu 6 ay önce almıştım, en az %90'ına satarım kafasını anlayamıyorum ben de.
o fiyatların içine taksitlendirme fiyatı, garanti vs. de giriyor çünkü.
ölücülerin bu kadar delirmesinde türkiye'de satıcıların da ikinci elin ne olduğu konusunda kararsızlıkları var, bunu da unutmamalı.
  • yalnux  (03.12.15 08:14:43)
@yalnux hıı evet.

al bir örneği işte. adam bilmiyor yine de bi kendini akıllı biliyor yukarıdaki gibi. ona göre herkes aptal kendisi uyanık. ölücü.
  • sayns  (03.12.15 09:01:33 ~ 09:02:14)
www.modacruz.com
anahtarlığa 950 lira verip, insanları ölücülükle suçlamak da ilginç:)
o ürünlerin o kadar etmeyeceğini biliyor insanlar, ucuza almak isteyen de çıkar, herkes beymen'deki kütüğe bir sürü para vermek zorunda değil:)
  • yalnux  (03.12.15 09:27:04)
kütüğün o kadar para etmediğini düşünüyorlarsa satın alabilmek için çıldırmasınlar. @yalnux
maksat tabii "ben alabiliorum" diye göstermek, eleştirdikleri kişi olabilmek için elinden geleni yapmak.

başlığa yanıt içersin editi: dürüst olmayan insanların/fırsatçıların işi.
  • sayns  (03.12.15 11:12:09 ~ 11:19:00)