[]

anne babaya bulaşmak

öncelikle tek çocuğum ve okul dışında evden çıkmıyorum dolayısıyla en çok etkileşime geçtiğim kişiler onlar. normalde ikisiyle de muhabbetim var ama arada sarıyorum galiba bunlara el kol şakası yapıyorum alınıyolar galiba üzülüyorum. napayım yani odamda hapis mi olayım. nasıl bulaşmayabilirim onlara evcil hayvan alalım diyorum binbir türlü bahane sunuyolar sizce faydası olur mu veya başka öneriniz var mı.
 
Panpa yas kac? merak ettim.


  • tezek  (02.12.15 17:42:33 ~ 17:44:09) 
Yaş? Öncelikle bende şımarık yetiştim. Tek çocuğum. Her sevgilim / arkadaşım da söylüyor bunu. Ama babama anneme karşı hep mesafeli oldum. Çizgi önemli.


  • defterdekinokta  (02.12.15 17:42:53) 
niye alınıyorlar ki anlamadım. ne güzel şakalaşıyormuşsun işte.


  • the sado  (02.12.15 17:51:20) 
@the sado
el sakasi bu. bir de elimizde yeterince bilgi yok. 35 yasinda adam babasinin poposuna saplak atiyor falan olabilir. o da ne yapsin atsan atilmaz.

  • hot potato  (02.12.15 17:57:17) 
bence evcil hayvan işe yarar. ama yası ben de merak ettim:)


  • galandar kostumu  (02.12.15 18:12:42) 
@hot potato
:) babasının popoya şaplak da atmıyordur herhalde ya. baksana normal insan gibi soru sormuş.

@her gece aç
evet açıklama bekliyoruz
  • the sado  (02.12.15 18:20:09) 
ya el kol şakası nedir kaç yaşındasın. düzgün sohbet et, espri yapmayı dene?


  • zawisza  (02.12.15 19:30:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.