facebook hesabı sildirmek

benim kendi ismim soyismimle bi hesabım var ama çok çok çok az kullanıyorum bunu. ki şu anda kapalı zaten. yani deaktive edilmiş durumda tamamen kapalı değil de. şimdi fark ettim benim ismimin türkçe karaktersiz haliyle filan bi tane daha hesap almış birisi yalandan. fotoğrafı gördüm tanımıyorum da. ben bu hesabı nasıl sildirebilirim. nereye bişeyler yazmak lazım. hiç bilmiyorum facebook'un içinde ne nerdedir filan.

@cyberia
ben şimdiye kadar hiç karşılaşmadım ve öyle çok denk gelebilecek bir soyismim de yok mesela. pek sanmıyorum.

@canseven
benim gerçekten o olduğum nerden anlaşılıyor o zaman? istediğim birisini sildiremez miyim böyle olunca?
  • tepedeki psychedelic adam  (17.10.09 00:17:08 ~ 00:18:45)
niye rapor ediyorsunuz gibi şeyler çıktı orda da işte sahte profil-benim veya baskasının kimliğine bürünüyor filan seçtim işte. bir de gerçek profilin sayfasının url'sini istedi onu da verdim.
sonra admin kontrol edicek. bundan hoşlanmayabilirsiniz ama bu raporun sonucunda size bir şey döndürmeyeceğiz filan gibi şeyler dedi. bunu yaptım ama pek tatmin etmedi beni bu. yani admin nerden anlar da silmeye ya da silmemeye karar verir filan.

  • tepedeki psychedelic adam  (17.10.09 00:31:56)
ama daha siz bile hesabın fake olduğundan emin değilsiniz. şahıs fotosunu falan da koymuş, belki de gerçekten isim soyad benzerliğidir. mesela kendi arkadaşları var mı, ya da sizin arkadaşlarınıza request gönderiyor mu? sizin adınıza arkadaşlarınızla mı mesajlaşıyor, nedir size zararı?onları da anlatın admin e madem.

  • pinking of you  (17.10.09 00:36:37)