c180 amg ile bmw 320ied karşılaştırması

Selamlar,

Ne diyorsunuz? Hangisi daha iyi demeyelim de, öne çıkan özellikleri neler? Mercedes 156, bmw 170 beygir. bana c180 çok daha güzel geliyor. yakıt ve diğer masraflar da herhalde birbirine yakındır diye tahmin ediyorum.

Ayrıca mercedes alınca müteahhitlik diploması da yanında veriliyormuş :)

İyi günler herkese.

Yakıt/performans konusunda tartışmasız bir şekilde BMW önde. BMW genel olarak iç mekanda daha sadedir. Sen daha janjanlı bir konsol arıyorsan Merc öne geçer bu konuda.

Ben son kasa C serisinin dış görünümünü de sevmiyorum. Ama önceki kasalarda da 3 serisi görsel olarak daha baskındı.
  • arnold schwarzeneger  (02.12.15 08:41:56)
bmw alır diyorum.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (02.12.15 10:15:20)
Otomobili sadece ihtiyacin oldugu icin degil, kullanmayi seviyorsan BMW. Arabanin icinde elime gelen hersey kaliteli olsun ve arac ici daha donanimli olsun istiyorsan Mercedes.

kisaca sürüs zevki icin bmw, ic mekan kalitesi icin mercedes. bu sadece bu model icin degil, ayni zamanda a180 ile BMW 1, E serisi ile BMW 5 karsilastirdiginda da ayni.
  • emrahday  (02.12.15 11:00:15 ~ 11:23:57)
bu iki modelde mercedesciler üzülecek ama aynı sınıf bile değiller, scooterla, racing karşılaştırması gibi bi şiy.

  • ravenudon  (02.12.15 12:14:18)
bmw her turlu.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (02.12.15 12:25:48)