[]

Karakoy iskeleden pendik gara ulaşım süresi?

13.30 treni icin
Vapurla kadikoy
metroyla kartal
.....

Sonraki adım ne olmalı ? Ve ne kadar sürer ? (Vapur+metro 1 saat dersek)

 
Minibusle pendik daha iyi olmaz mi? (Gar nerede pendik'te bilmiyorum ama minibus pendik'e gidiyor sonucta, ucuncu bir vasitaya binmenize gerek kalmaz bence)


  • kuehles blondes  (01.12.15 21:58:02) 
Sonraki adim kartal metroda 4 no'lu cikisi kullanarak oradaki perondan kalkan 17b'ye binmek.

Tahminen 1 saat 40 dk.
  • kiss my irish ass  (01.12.15 22:04:56) 
17 b
Ya da kartal metrodan taxi ile pendik (15 tl )

  • lilidance  (01.12.15 23:05:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.