[]

kim milyoner olmak ister yarışmasının güvenilirliği

nefret ediyorum bu yarışma bana yapmacık geliyor. kesinlikle adaletli sorular sorulmuyor gelenin backgroundına göre sorular seçilip veriliyor bence. köylüyüm acıların çocuğuyum diyene kaşımızın altında ne vardır diye sorarken başkalarına scientia dux vitae certissimus nedir diye soruluyor. cidden bu şartlar atlındaki bir yarışmada kazanılan ödüllerin hakkaniyetli verildiğini düşünen var mı merak ediyorum.
 
oyle oldugu bilinen bir sey zaten :))
rejiden on a göre soru yolluyorlar. hatta evde düsündük mal taklidi yapmak ise yarardi diye

  • kucukharfler  (01.12.15 00:08:09) 
30.000'lik soru için gayet makuldü bence. ne yapsınlar yani, altın tepside mi versinler? sorular ilerledikçe zorlaşıyor. dolayısıyla o köylüyüm acıların çocuğuyum diyenler de 30.000'lik soruda çuvallayabiliyorlar. tabii eğer gerçekten adamına göre soru ayarlama varsa haklısınız. ama dediğim gibi bu soru öyle çok kazık bir soru değildi. acıların çocuğuyum diyene de çıkabilirdi.


  • microfiction  (01.12.15 00:15:37) 
Izleme?


  • Traveller  (01.12.15 06:01:02) 
Bu bi şov programı, devlet kurumu değil ki. herkese adaletli sorular sorma gibi bir zorunluluğu yok. İster hakkaniyetli olur, ister birine kolay sorup ötekine zor sorar. Ne reyting getirecekse onu yapar. Nefret ediyorsan izleme yahu, neden bu stres :)


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (01.12.15 06:42:41) 
bireysel yarışılan bütün bilgi yarışmaları böyledir. zevk olsun diye ön mülakat yapıp ilgi alanlarını sormuyorlar insanların.


  • teritori  (01.12.15 07:10:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.