erkeklere bir soru

kadavranın penis ucunu neşterle ikiye ayır deseler yapabilir misiniz?

yaparım

  • masa penisi  (30.11.15 23:02:54)
kadavraya yapamam da mesela çocuk istirmarcısı ya da herhangi bir tecavüzcüyü elime verip ceza almayacan deseler gözümü bile kırpmadan canlı canlı keserim.

  • ergenpezeveng  (30.11.15 23:03:43)
yapamam, böyle bir titreme gelir bana.

  • bobinhoo  (30.11.15 23:08:04)
diffarensiyel'in yakalamak istediği nokta da bu sanırım :D bana da düşününce bir titreme geliyor, acıyı hissediyorum sanki :/ ama önüme koysalar ve kes desele, işim gereği yapmam gerekiyorsa, yaparım. yoksa elinin cesedinin penisiyle ne işim olur?

  • air  (30.11.15 23:12:30 ~ 23:12:56)
kesin yaparım ama biraz tuhaf hissedebilirim.

  • vatandasacartcurtyok  (30.11.15 23:21:57)
tıp öğrencisi veya adli tabip olsaydım ve bunu yapmam gerekseydi yapardım. ancak, öncesinde kendime çok telkinde bulunmam gerekirdi. soruyu okurken benim canım acıdı lan.

dövüş filmlerinde adamlar kasıklara çalışınca irkilen adamım ben.
  • dead and broken  (30.11.15 23:22:59)
Yaparım. Cok net. Hatta zevk alırım. Kurban keserken babama yardim ederken de zevk aliyorum mesela et dograrken falan. Icimde bi hannibal var sanırım.

  • westblack  (01.12.15 00:09:35)
kim onlar abi niye böyle şeyler diyorlar

  • icim urperiyor  (01.12.15 00:11:56)
işimse yaparım.
şimdi gelip "hadi gel yap" deseler siktir git lan amına koduğum derim.

  • teritori  (01.12.15 07:14:39)
yaparim. oduncu.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (01.12.15 07:18:07)
Bunu kendi pipisine yapan birinin videosunu gördükten sonra kadavraya da yaparım. Kuşbaşı etten farkı yok ki. Ahaha. Kuş-başı. Espriyi anladınız siz.

Merak kediyi öldürüyor evet. Beynimin o videoyu hatırlayan kısmını yok etmek isterdim.
  • yirmisantim  (01.12.15 08:21:59)
Neden böyle bir şey yapıyoruz?

  • arnold schwarzeneger  (01.12.15 08:25:47)
Yapmam. Yani bunu bir şeyler hissetmeden yapmak hekim falan değilseniz eğer ruh hastası, psikopatlığa eğilimli biri olmayı gerektirir. Kesilen kişinin ölü ya da diri olması bu anlamda çok da mühim değil.

  • angelus  (01.12.15 08:30:58)
yaparım.

acıyı hissetmeyecek kadar ölmüşse sıkıntı yok.

varsayım: ilim irfan için.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (01.12.15 09:38:01)