yds için dilmer mi? / itü yabancı diller mi?

iyi akşamlar herkese

arkadaşlar, hızlandırılmış kurs bakıyorum. ama ben öyle çok güvenmiyorum halihazırda bulunan americanlar, britishler, english time lara falan. iyi ya da kötü neyse, önyargı diyelim. bu yüzden üniv.lerin kursu güvenilir geliyor.

baktığım kadarı ile, istanbul üniv in ve itü nün yakında başlayacak. ama herhangi bir bilgim yok, hangisi daha verimli olur diye. giden arkadaşlar var mı burda? yorumları, fikirleri ne olur acaba diye buraya danışmak istedim. ve dilmere gidenler varsa, hangi şubesi daha kalitelidir?

teşekkürler

Hızlandırılmış kurslar pek yararlı olmayacaktır. İyi bit kurs arıyorsan British Side, ITI, International House'u araştır.

  • Traveller  (30.11.15 21:18:40)
hiçbir bilgim yok değil yalnız, ya da önceden kursa gitmemişliğim. önceden de yine başka ilde üniv in yabancı dillerine gitmiştim. o şekilde sorayım.

  • evc  (30.11.15 21:23:09)
online ders veren hocalara bakmanı tavsiye derim. benim önerim remzi hoca. kaç puan hedeflediğini bilmiyorum ama 60-70 hedef ise kelime ezberlemeye ağırlık vermeni tavsiye ederim çok faydasını görürsün. daha yüksek puanlar için gramer e biraz daha yüklenmek gerekiyor.

  • boyu ayarlanamayan kravat  (30.11.15 21:41:50)