kombi bozuldu uyku tulumunda yatılır mı 2 gün?

ev sahibi kombi onarımı için 2 gün sonra gelebiliyorlarmış dedi.

arkadaşa pek geçmeyi istemiyorum. uyku tulumu var bir arkadaşın getirip unuttuğu. uyunurmu bunda? üşür müyüm? kitap filan okunur mu içine girip oturur vaziyete gelinebiliyor mu?

aksiyona gerek yokta insan gibi arkadaşa mı geçeyim?

ek olarak:
1- rahat mıdır?
2- yatağın üzerine sereyim di mi?

sağdan soldan katalitik bulamıyon mu?

  • yamuklu sucurta  (30.11.15 17:16:28)
tulumlar çeşitli. soğuk direnci iyi bir şey mi, fermuarlı falan mı yoksa çuval gibi içine mi giriyorsun?
1. rahat değil pek, sağa sola sucuk gibi paket halde dönmen lazım, uyku yatış şeklin dağınıksa darlanabilirsin.
2. he, yatak iyidir.
  • kargn  (30.11.15 17:18:38)
uyku tulumum -25 idi, kar ortasinda, eksi 19da yatagin üzerine serip hebele hebele diye uyuyordum. mummy olmasi, fermuarli olmasi avantaj tabi.

kapali ev, sorun olmaz bence. kalin giyin, ufak bir oda ya da mutfaga konuslan bos vaktinde, yemek piserken isinsa yeter oda, uzun süre korur mevcut sicakligini.

o degil de hicbiri olmazsa da ölmezsin, hasta olmamak icin cabala yeter.
  • aynadakiyabanci  (30.11.15 18:01:44)
Tulumun bir yerlerinde etiket gibi bir şey vardır. Extreme şu kadar derece, comfort şu kadar derece yazar üzerinde. Bazı tulumlar yazlık olabiliyor. Ev ısıtılmadığında 10-15 derece olur tahminen.Comfort derecesi bu derecelerden düşükse rahat edersin. Kural olarak osurmak da ısıtır tulumun ama alışık değilsen katlanması zor bir durumdur.Tulumun içinde bir şeyler zor okursun. Geçmis olsun.

  • delicevat  (30.11.15 18:25:46 ~ 20:19:16)