ihs telekom mu daha iyidir yoksa natro mu(hosting)

wordpress ile basic bir site kuracagım aman aman bir fark var mıdır? domaini ihsden aldım. ama hosting için kararsızım

Türk firmaların hosting hizmetlerinden pek bir beklentin olmasın. İkisi de kurumsal firma, en azından öyle görünürler. Domain için Ihs gayet iyidir mesela. Senin kuracağın site için ikisi arasında gözle görülür bir fark olacağını sanmıyorum, çünkü beklentin düşük.

Yalnız Wordpress denilen yazılım ve eklentileri düzgün ayarlanmadığı zaman yüksek işlemci tükettiği için paylaşımlı hosting hesaplarında sıkıntı yaşanabiliyor. Burada iş sana düşüyor biraz; gereksiz, fazla kaynak tüketen eklentilerden kaçınacaksın.
  • Abdurrahman  (30.11.15 12:57:12 ~ 12:57:57)
ikisini de çeşitli projeler için kullandık, fazla bir fark yok. ama tavsiyem, başlangıç seviyesi bir kullanıcı isen, domain register ettiğin yerden hosting'ini de al; hosting yönlendirme, mail ayarları gibi işlere fazla kafa yorman gerekmez.

  • kehanet  (30.11.15 12:58:17)