göğsümde batma var

saat 10'dan beri sanki kalbimin oradan aşağıya doğru sıcak bişeyler dökülüyomuş gibi hissediyorum, 10 15 saniyede bir de batma oluyor.

kalp krizi filan böyle mi oluyor acaba yoksa birden mi?

uykum da geldi, uyumayıp biraz daha otursam mı?

bugün çok da çalışmadım, kendimi yormadım, öyle sıradan bir gündü.

gece gece korktum.

Üşütmüşsündür. Öksürmeye çalış arka arkaya.

  • flo  (29.11.15 23:17:39)
büyük ihtimal üşütmüşsündür.
çok gazlı şeyler tükettiysen son bi kaç gündür o da batma yapar.

  • Suehtemorp  (30.11.15 00:16:59)
kalp krizinde ağrı yayılır.

  • her gece aç  (30.11.15 00:42:19)
bozuk tütün satmışlardı bana anlamadım, ertesi gün yataktan doğrulamadım, ölüyorum sandım amk hayatımda ilk kez başıma geldiğinden panik oldum sonra hastaneye gittim rontgen kalp ritmi bilmem ne bir sürü şeye baktı doktor bi sik çıkmadı bi de bana psikiyatriye sevk edelim istersen psikolojik olabilir dedi. içimden siktir çekip eve geldim. o koşuşturmada zaten normal nefes almaya başlamıştım. aynı şey ev arkadaşıma da olmuş. sonra tütünden olduğunu anladık benzin döküp yaktık. ertsi gün geçti. karaköyden tütün almayın amk.

  • 8 ay bok var gibi bekleyen caylak yazar  (30.11.15 01:35:49)
panik atak olabilir. hatta panik atak olma ihtimali asiri derecede yuksek ama sen yine de bir doktora goster.

  • tezek  (30.11.15 01:43:24)
Panik atak falan değilsindir korkma. Psikyatriye ne diye gidersen git bi teşhis koyar. Onun için buraya nezaman kalple alakalı bişeyler yazılsa herkes panik atak diyo. Psikiyatrist de buranın aynısı. Tecrübeyle sabit.
Bi ara etrafımdaki on kişiden 8'i antidepresan kullanıyodu bu yüzden.
Ha bir de internette vücudun da olup bitenlerle alakalı okuyacağın son şey bu yazı olsun. Yakarsın sonra beyni.
  • Suehtemorp  (30.11.15 07:06:08)