[]

hesap işletim ücreti

Tüm mevduat hesaplarınızı kapatmış olmanıza rağmen (hala internet bankacılığına girebiliyorsunuz ama), banka yine de bu ücreti keser mi üye ücreti adı altında? Mantıken kesmemesi lazım ama burası Türkiye.
 
komisyon, "hesap" mevcudiyeti gerektirir. hesap yoksa, komisyon alinmaz.


  • 507  (29.11.15 21:42:41) 
varsa kredi kartını da iptal ettirmelisiniz, kredi kartı bir vadesiz hesaba tanımlı çalışıyor olabilir, aynı şekilde bankamatik kartı da.


  • koskoca kirpi  (29.11.15 21:54:47) 
Hesapta bir şey olmasa bile aylar sonra para yattiğinda bunu kesen bankalar var.
Bankalar kapitalizmin kalesidir. Para kesmez ise ayıp eder bağlı bulunduğu bu sisteme.

  • 1adam  (29.11.15 22:31:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.