bir dövme yaptıracak olsaydınız ne isterdiniz?

Boya alerjim var, o yüzden hiç dövmem olmadı. Sık sık düşünüyorum ne isterdim diye. Mesela insan hayvan böcek gibi yüzü olan canlılar çirkin geliyorlar bana. Cansız objeleri ve soyut şekilleri seviyorum.

Siz mesela yarın öbür gün iş güç yaşlılık vs. dertleriniz olmasa nerenize ne yaptırmak isterdiniz?

adrenalinebox.com

arka bacak denilen kısma..
  • dedim dedim de kime dedim  (29.11.15 20:28:07)
illa hayatına anlam katmış, senin için önemli birşey olmasına gerek yok dövmenin. mesela happyish diye bi dizi vardı orda başroldeki adam ve karısı bu dünyaya ait değiliz biz deyip gökte gördükleri bi ufoyu çağırıyolardı, yana yakıla. acayip hoşuma gitmişti ki önceleri de baya tutulmuştum ufo mevzuna sonuç olarak bi ufo dövmesi yaptırdım.

www.online-instagram.com
dolayısı ile aklına ne geliyorsa bence yaptırabilirsin ki çiçek böcekten daha güzel durur soyut bişeyler.

sonraki hedefim bacağımı kaplatmak, onada karar verdim, zaman kolluyorum.
  • bruceandwayne  (29.11.15 20:29:45)
ağaç - bu aklımda kesin var ilüstrasyon tarzında iyi dövme yapan birisini bulunca yaptıracağım
nornlar
ok ve yay
sinemaldehit molekülü
  • peki madem  (29.11.15 20:38:03)
şu an için istediğim dövmelere sahibim. ilerisi için de sağ kolumu kaplatmayı düşünüyorum. henüz karar vermedim yaptıracaklarıma ama. bi tane mohawk saçlı kadın istemeye başladım gerçi ufaktan ufaktan.

  • nice tnetennba  (29.11.15 20:40:43)
Agac ya da Ay

  • Traveller  (29.11.15 20:41:36)
Ne yaptıracağımı bilsem, şimdiye yaptırmıştım. Benim de ne yapacağımı bilemediğim için dövmem yok sanırım :)

  • nawar  (29.11.15 20:43:58)
  • faraton  (29.11.15 20:56:33)
Sırt ya da omuzlara bir şeyler yaptırırdım ama ne olurdu hiç fikrim yok.

  • arnold schwarzeneger  (30.11.15 08:24:12)
benim için önemli bir yerin koordinatlarını yapıcam :)

  • dengesiz bir insan  (30.11.15 08:33:26)