[]

Windows 10 ve Office 2010

Dün Windows 7 olan işletim sistemimi Windows 10'a yükselttim. Bugün ise hangi office programını açsam 28 gün deneme süreniz kaldı, ürününüzü aktive etmeniz gerekiyor şeklinde bir uyarı alıyorum. Ekte görüntüsü de var.

Ürün anahtarını değiştirmeyi denedim, girdiğim anahtarlara onay da veriyor. Sonra işlemin gerçekleşmesi için yeniden başlatın diyor, başlatıyorum tekrar açtığımda yine aynı uyarıyı alıyorum.

Windows 10'da bu sorunu nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.

 
temiz format.


  • cetoxim  (29.11.15 18:51:39) 
kms aktivator u bir deneyin. sitelerde açiklama var


  • 1adam  (29.11.15 19:22:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.