[]

Elektrikli cezvede kahve

Su sinbo nun elektrikli cezvesinde nasıl kahve yapıyorsunuz ya? İki saniyede kaynadi ve kopuksuz oldu benimki.
 
Kahve bayat olabilir.


  • brnbrs  (29.11.15 17:57:55) 
Ben bazen kopurmeye baslayinca kapatip kopugunu alip bi kez daha kaynatip dokuyorum fincana.ya da tam kopurup yukari dogru ciktigi an kopugu sonmeden hizlica fincanlara bosaltiyorum.


  • aquarium  (29.11.15 18:03:16) 
suyu dök kahveyi koy hiç karıştırma müdahale etme kaynayınca köpürür. kahve bayat da olabilir tabi.


  • cekilmis gayfe  (29.11.15 18:37:52) 
Kaynatilmaz kahve kopugu gider o yuzdendir. Ben ac kapa ac kapa yapiyorum kaynamadan da kapatiyorum yoksa pismiyor kahve.


  • floydian  (29.11.15 18:43:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.