Ücretsiz Dropbox benzeri hosting

Merhaba Dostlar, şöyle 1 tb lik veya daha üzeri boyutta ücretsiz alan veren hosting var mı bildiğiniz?

mail.ru 1tb veriyor diyorlardı ama ben denediğimde 25gb alabilmiştim.
mega.nz 50gb veriyor ücretsiz. onu dneyebilirsin istersen

  • sutlu nescafe  (29.11.15 14:37:14)
ücretsiz yok ama office360'a üye olursan Microsoft 1tb alan veriyor. (sınırsızdı ama kaldırdılar, millet 70-80tb dosya atmış tabii :D)

Geçen amazon.com'un haberi çıktı aylık $5'a sınırsız veriyorum diyor. Microsoft'un geri adımından sonra o insanları kapmak istiyor galiba.
  • rodriguez2  (29.11.15 14:37:43 ~ 14:38:08)
@rodriguez2, peki hocam bu $5 ı ödedim diyelim amazona. İçine 10 tb veri attım. Öteki ay ödeme yapmadığım zaman sadece yeni veri mi atamıyorum yoksa eskiler de siliniyor mu?

  • makarnavodka  (29.11.15 14:46:21)
hmm baktım şimdi haberde aylık demişler ama ücreti yıllık alıyor herhalde, $59.99 demiş.
Ha 1 yıldan sonra ödemezsen de kuralları okumak lazım ama belirli bir süre veriyordur ödemezsen siliyordur herhalde. 3 ay deneme demiş bak istersen, canlı destekten de sorarsın bu bu durumlarda ne oluyor diye.

www.amazon.com
  • rodriguez2  (29.11.15 15:07:35 ~ 15:08:36)