termos almaca

Termos alacagim da soyle kahvemi sogutmayacak cok buyuk olmayan herkes thermos markayi oneriyor ama allah askina 100 lira verilir mi okula nobete kahve goturmeye :( vardi bitane benim yani erkek arkadasimindi ama ben kullaniyodum ve inanirmisiniz 5 -6saat dumani tutuyodu icindekinin ve erkek arkadasim onu zamaninda sadece 20 liraya aldigini soylerdi..ama bir gun o canim termos dustu ve plastik siseden bi farki kalmadi artik:( onerileriniz varsa nispeten biraz ucuz ve kaliteli..simdiden tesekkurler.

Limitim 60 liraya kadar olabilir..500 ml falan benim icin yeterli..

o paraya gerçekten kaliteli birşey alabilir misin bilemiyorum. benim tavsiyem stanley. yarım litreliği 90 lira idi.

  • battal gemalmaz  (29.11.15 10:43:23)
Bu güne kadar kim sorduysa aynı cevabı verdim. bi 25 lira daha verip ne olur şundan al:

www.dasport.com.tr

En son akşam 6-7 gibi starbuckstan doldurttuğum kahveyi bi sebepten içemedim. Sabah 10da dökerken hala sıcak denebilecek durumdaydı. üstelik ön ısıtma yaptığında(termosa biraz kaynar su koyup 1-2 dakika sonra döküp kahveyi koymak) süre daha da uzuyor. Bende resimdekinin aynısı var yıllardır. teflon olduğu için düşünce filan da bi şey olmuyor. paraya kıyabildiğim bi an mugından da almak istiyorum.
  • minguinho  (29.11.15 10:44:36)
Primus iyidir, candir. Sadece kapak mekanizmasi secerken kahveden dolayi sürekli yikama ihtimalini de birlikte degerlendir. Sizdirmaz ama bol bol yikattirir kendini. Mug icin konusuyorum yukaridaki termos icin ayni sey gecerli olmayabilir, ama kalitelidirler.

  • aynadakiyabanci  (29.11.15 10:58:55)
Aladdin aveo işini görür.

  • protrek  (29.11.15 11:33:50 ~ 11:43:28)