kadiköy kartal metrosumda yaşadığım ilginç olay

merhaba duyuru ahalisi bu gece saat 23 30 civarı kartaldan metroya bindim. metroda pek fazla kişi de yoktu neyse yaklaşık 15 dakika felan geçtikten sonra ben metronun üst kısmında olan elektronik tabeleya kitlendim marmarayın son seferine yetişir miyim acaba diye kendimce her durak sonrası hesaplama yapıyorum sonra gözüme 7-8 metre ileride karşı tarafımda bavullu bi kız çarpıyor kız da gülüyor kendince sonra tekrar bakıyorum kız bana dönmüş şekilde tekrar baya bi gülüyor kaşkolla ağzını filan kapatıyor o derece bi daha bakıyorum bu sefer telefonunu çıkarmış sanki benim fotomu çekmeye çalışıyor,bir iki durak sonra kız bana kitlendi ayağa kalktı geldi karşıma oturdu tekrar baştan aşağı beni süzüyor bakıyorum renkli gözlü sarı saçlı bi kız bavuldan anladığım kadırıyla hava alanından geliyor sonra gülmeye ağzını kapatmaya felan devam ediyor yediği çikolata paketini filan çıkarıp gösteriyor tekrar bana kitleniyor sonra vay be der gibi ciddi bi mimik takınıyor
elim ayağım da düzgün bu güne kadar dış görünüşümle ya da giyimimle dalga geçen olmadı. daha sonra baktım millet bizi izliyor bende haliyle baya bi gerildim kafada kuruyorum kalksam hanfendi komik olan ne mı desem , rahatsız mısın kızım mı desem sonra haliyle o gerginlikte bir şey diyemedim . kız gülmeye bana bakmaya devam ediyor karşıdan bi barzo kıza bir sonraki durakta inelim mi der gibi hareketler yapıyor sonra ben ayrılıkçeşmesinde indim kıza bakıyorum camdan bana dönüp hala gülüyor
bu kızın amacı neydi ? sizce mental bi hastalığa mı sahip, yoksa benimle kendince dalga mı geçti?

sana yazmış sanki senden zarfı açmanı beklemiş bilmem belkide değildir bana yaptığını düşünsem sorardım acaba bana mı güldünüz diye

  • _k_u_z_g_u_n_  (29.11.15 00:37:18)
şuraya yazdığının 4/1 zamanında kıza maraba desen olay farklı bir boyuta geçebilir di.

  • jamswety  (29.11.15 00:48:59)
kız bavullu mavullu yabancımsı mıydı? o kadar dikkat çekecek şekilde, sivil sessizliği kırdıysa sen de bi gık etseydin hakkaten. "Noldu bacım bi sorun mu var" deseydin :)

  • neynep  (29.11.15 00:51:47)
@neynep aynen kız yabancıya benziyordu
@jamswety@_k_u_z_g_u_n_ kız bana yazmak istese niye bu kadar gülsün böyle yazma mı olur ?ben daha çok kızın akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüp gerildim bilmiyorum yanlış mı yaptım

  • guglicio  (29.11.15 01:00:40)
kiz sana yazmis kanka. baska zaman artik :D

  • baldur2  (29.11.15 01:02:53)
aklıma bunu getirdin dostum :)

www.youtube.com
  • makarnavodka  (29.11.15 02:58:35)
Yalnız sen kıza yine de maraba falan deme. Merhaba de. Belki şansın olur.

  • montmartre delisi  (29.11.15 13:22:23)
kızın muhtemel tepkisi youtu.be

  • livaneli kadir  (29.11.15 14:19:39)