Ev uğursuzluğu?

Bu duruma inanır mısınız?
Google a sordum yahudi inancı diyor da
Ne bileyim

Bi ev Size uğursuzluk getirdiği oldu mu?

Bi ev neden uğursuz olur ki? Eski sahibinin gözü kaldığı için mi nedir yani tamam batıl inanç da

Saçma sapan şeyler düşünüyorum kafam dağılsın diye valla bak

Hayır, olmadı. Biri muska bırakmıştır.

  • Lim5  (28.11.15 23:24:39 ~ 23:26:25)
Kendi yaptırdığımız evde uğursuz geldi bize ama?

  • indescribable  (28.11.15 23:28:33)
Ugursuzluk vb insanin kendi beceriksizligi, zayifligi, olaylari yanlis yorumlamasi vb seyleri doga ustu guclere yikma cabasi.

Ugur, ugursuzluk ya da Gulyabani diye bir sey yoktur, ama olabilir de...
  • crown  (28.11.15 23:32:02)
insanların kötü olaylar olduğunda onu bir nedene bağlama ihtiyacı siddetmesine bağlıyorum bu tip batıl inançları.

  • kuzey li  (28.11.15 23:33:37)
uğursuz evden ziyade lanetli ev derim...birilerinin ahını alarak elden çıkan evler pek yarolmuyor kimseye... icradan alınık arabaları alıp satan bir tanıdık, çok kar etmeme rağmen elimden para bir şekilde çıkıyor deyip tövbe etmişti almaya...

  • gotic  (28.11.15 23:41:58)
cahil cuhela dusunceleri. bos isler.

  • bohr atom modeli  (29.11.15 03:40:40)
Dinde uğur ve uğursuzluk diye bir şey yoktur.

  • ssiradanbirigibi  (29.11.15 05:41:26)