Iphone 6s gereksiz mi?

Selam duyurunun güzel insanları bu gri cumartesi gününde 3 yıldır kahrımı çeken iphone 5 cihazım mortingen strasse oldu ve servis yok diyip duruyor. Ben bunu servise versem ne kadara patlar ki? Sıkıntı antende sanırım. Yurt dışına gidecek olan teyzemlere sipariş versem de 6s mi aldırsam 2500 tl sırf fiyat bir de vergi eklencek ancak cash para olcak. Siz ne dersiniz parasal durumum kaldırır da çok mu gereksiz olur?

evet gereksiz. onparaları hak edecek bi cihaz değil. şu an en üst segment telefonların hepsi öyle. alınacaksa en son modeller değil de bi alt modeller daha mantıklı bence.

  • ergenpezeveng  (28.11.15 15:59:06)
5'i tamir ettirip kullanmak mantıklı. senin yerinde olsam kendim tamir ederim. anteni internetten satın al (gittigidiyor vs.) sonra youtube'dan izleyerek tak.

olmazsa 6s al.
  • himmet dayi  (28.11.15 16:02:01)
Kendim yapamam sanırım güvenmiyorum kendime de peki normal bi telefoncuya mı götürsem kendi servisine mi kitlerlerse sıkıntı ücreti

  • Take it away honey  (28.11.15 16:26:02)
gereksiz bence de. pahali telefon almak bence sunun gibi bir sey artik www.hurriyet.com.tr

telefonda en son cikan 3d oyunlari oynayip fps yi cok onemsiyorsan alinir yoksa gercekten gereksiz
  • toua tokuchi  (28.11.15 16:26:46)
ikinci el 5s al. seneye iphone 7 alırsın. 6s tırt.

  • halitkin  (28.11.15 18:46:28)