Ankarada kedi sahiplenme hk

Birkaç hafta sonra ankaraya taşınıyorum. Kedi sahiplenmeyi düşünüyorum. Buradan sahiplenebilirsem çok iyi olur ama başka siteler aracılığıyla da olur. Tavsiye edeceğiniz site vs var mı. Facebook kullanmıyorum ama facebook sayfası da önerebilirsiniz. Teşekkürler.

Hocam geçenlerde bi arkadaş sahiplendirilecek bi kedi olduğunu söyledi. Kendisi öğrenci, yine öğrenci olan bi arkadaşı 2 yıl bakıp büyüttüğü bi kediyi getirip bunlara bırakmış ben artık buna bakamıyorum diye. Klasik öğrenci muhabbeti yani.
Kedinin çantası, minderi, mama kabı vs. varmış.
Eğer ilgilenirsen fotoğrafını falan isteyeyim, kedinin cinsiyetini bilmiyorum.
Sadece 2 yaşında ve beraberinde gerekli birçok malzemesinin verileceğini biliyorum şimdilik.
  • büyük engizisyoncu  (27.11.15 19:54:53)
İki tane yuva arayan minnos var bizde :)

  • guvercnucusu  (28.11.15 07:11:39)
Yavru olması tercih sebebi açıkçası :) kaç aylık yavrular acaba? Bi de acil yuva arıyorsanız eğer ben henüz ankarada değilim.

  • buffy de vampir sayılır  (28.11.15 11:41:09)
Biri iki digeri dort aylik bizimkilerin. Eger size guvenirsek ve sahipleneceginiz kesinlesirse bir ay kadar kalmalari sorun degil bizim icin.

  • guvercnucusu  (28.11.15 13:41:48)
Peki, çok teşekkür ederim :) buradan haberleşiriz ileride o halde.

  • buffy de vampir sayılır  (28.11.15 13:52:34)