[]

Aracın tahmini tamir maliyeti nedir?

İşe 7 kişi gidip geldiğimiz(arkada da koltuk var) aracı birisi çarpmış. Karışık kullandığımız için belli değil, kimse de söylemiyor. Şimdi bu aracı tamir ettirdiler ve bize 300 liralık bir fatura getirdiler ortak ödeyeceğiz.
Ancak araçtaki hasar bu kadar eder mi emin olamadım.
Arka sağ kapının göbeğinde 2 çizik ve 1,5-2 cm kadar bir içe girme durumu var.
Araç dacia lodgy 2015.
Gerçi o kadar etmez deseniz de bir şey değişmeyecek ama, acaba başka bir şey de mi kitlediler diye merak ediyorum.

 
boyandıysa eder.


  • jamswety  (26.11.15 16:38:59) 
İşçiliği boyası falan normaldir. Bir de araç yeni, yetkili serviste yaptırdılarsa biraz fazla tutması normal.


  • Abdurrahman  (26.11.15 16:44:23) 
sadece boya: Ankarada tek parçayı sanayide 150 liraya boyuyorlar.Servis ne der bilmiyorum,elbette daha fazla der.Oradan bi kıyaslama yaparsak, araç serviste yapıldıysa normaldir.


  • AWD  (26.11.15 17:48:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.