Hangi porno filmleri izlediginizi devletin kayit altina aldigini biliyor mu

Muydunuz?

Hemen hemen butun porno siteleri guvenli iletisim yontemi olan https i tercih etmiyor. Yani, o sitelerde yazdiginiz, izlediginiz her sey devlet tarafindan kayit altina aliniyor.
Grup seksten tut, zencili, mature lu izledigimiz herseyi kayit altina alabiliyorlar o zaman. "benim ne izledigimi ne yapsin koskoca devlet bi git salak misin!" demeyin lutfen, o izlediginiz videolardan birisindeki kiz/erkek 18 yas altinda gibi gozukuyorsa hapise bile girebilirsiniz, ellerinde yeterince veri var. Sadece izledikleriniz degil, bu tarz sitelerde yaptiginiz aramalar da kayit altina aliniyor.

Bu konuda ne dusunuyorsunuz? Acikcasi benim biraz keyfim kacti.

bi cacik olmaz, devam et.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.11.15 14:00:32)
ben cin halk cumhuriyetindeyim burada biz facebooka bile giremiyoruz. Vpn kullaniyorum :)

  • atcapar  (26.11.15 14:01:51)
https tercih etmiyor olması devlet kontrolünde olması anlamına mı geliyor?

  • hpkhga  (26.11.15 14:04:12)
Oyleyse durum kotu tum Turkiye icin - Google Trend'den sehir sehir arama sozcuklerine bak. Aklina en az gelen porno bile kimi sehirlerde rekor kirmis olabilir.

www.google.com
Arayın bakalım her sözcük hangi şehirde kaç kez aranmış. Türkiye'de porno aramalarınız ne durumda öğrenin.
  • Traveller  (26.11.15 14:05:21 ~ 14:29:03)
alenen cocuk pornosu izlemiyorsan bir sey olmaz. amacinin cocuk pornosu olup olmadigi da girdigin sitelerden arattigin sozcuklerden anlasilir o duruma gelene kadar.

onun disinda ben de romanya'dan katiliyorum programa. (bkz: zenmate)
  • bohr atom modeli  (26.11.15 14:06:13)
bu kadar paranoyak olmaya gerek yok. 18 yaş altı bişi izlemedikten sonra fantezilerimden devlete ne

  • sta  (26.11.15 14:06:38)
sadece devlet değil herhangi kötü niyetli kurum/kişiler de ulaşabilir https kullanılmadığı takdirde.

  • piremses  (26.11.15 14:15:55)
Özel hayatın korunması konusunun cümleden ibaret olduğunu Türkiye'de zengin olmayan herkes biliyor. Kaldı ki bilmesek bile çocuk pornosu ya da benzer temalı şeyler izlemedim hiç. Ayrıca karşıyım da. Bunları izleyenlerin başına gelecek şeyler için de üzülmem.

Tabii kız genç görünüyor konusundakilere de yapacak bir şey yok. Ne yani riske girmemek için hep 30, 40+ mı izlesin millet? :p
  • nawar  (26.11.15 14:17:58)
devlet sayemde kalite ile tanışacak desene:)

  • cemiyetin unlu simasi  (26.11.15 14:21:26)
hep 50 liralık izlediğim için asjhkdas

izlemiyorum. izleyenlerin çükünü bajingosunu fişlesin devlet. hakkıdır tayyibimin.
  • [silinmiş]  (26.11.15 14:27:33)
saçmalık.

  • Alt4y  (26.11.15 14:34:17)
18 yaş altı gibi görünüyosa hapse mi gireriz? ahaha. evet izlediğimiz pornoları açıp bakıyolar, komisyon toplanıyo, videodan kızın kemik yaşını falan tespit ediyolar. çok mantıklı.

gidip özellikle çocuk pornosu arayıp izlemezsen bi bok olmaz. ha yine de bu durum benim canımı sıkıyor, onu söylemem lazım. yarın bi gün milletvekili olursam izlediğim pornoları koz olarak kullanıp beni saf dışı bırakabilirler :((
  • der meister  (26.11.15 14:35:46)
ülke eşekçi ve pedofil kaynıyor. sana bana sıra gelene kadar anadolunun yarısını hapse atmaları gerek rahat ol.

  • sir gawain  (26.11.15 14:37:30)
devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler.
copy-paste

alıntı: Sir Anthony Hopkins

edit: yani özetle diyorum ki devletin başka işi gücü yok mu da osbirci ahmet abinin izlediği videolarımı takip edecek..
  • jesues  (26.11.15 14:45:33 ~ 14:46:56)
Korkan tumblr'a girsin. Dunyanin en buyuk porno arsivine sahipler.

  • isott  (26.11.15 14:45:40)
kuzenim giriyor o sitelere.

  • kaledekiyalnizlik  (26.11.15 15:03:55)
izlese ne olacak. seyrettiğim şeylerin hepsi legal bi kere. adamlar prodiksiyon kurmuş. kim ne karışır. haa ensest ve çocuk pornosu izleyenlerin amk. yakalayıp çüklerini kessinler.

  • ergenpezeveng  (26.11.15 15:18:25)
prodiksiyon yazmışım o da prodüksiyon olacak. mobilde düzeltemiyoruz.

  • ergenpezeveng  (26.11.15 15:19:10)
o işin başına oturduğunuzda vpn kullanın.

  • zawisza  (28.11.15 09:41:15)