[]

klavye içinden pil çıkması

Yeni bir klavye aldım. İçinden duracell pil çıktı. En son çok uzun zaman önce klavye almıştım o yüzden normalde içinden çıkıp çıkmadığını hatırlamıyorum. İçime kurt düştü içinden pil çıkınca acaba iade edilmiş bir ürün mü diye. Öyle midir? Markanın bir önemi varsa microsoft.
 
hayır sıfır ürünlerde pil var artık. geçenlerde klavye aldım pil vardı içinde


  • suwat  (26.11.15 11:45:11) 
pil olsa bile pil kutuplarının birisinde plastik bant oluyor. onu çekince pil temas edip cihaz çalışıyor. yoksa pil yeni nesil değilse beklemekten akabilir. bu bahsettiğim plastik bant var mıydı?
bir de piller genelde takılı halde değil yanında verilir. içinde ve plastik bant yoksa ben şüpheyle yaklaşırım.

  • o kadar da degil aga  (26.11.15 11:49:32) 
plastik bant +1
unutmuşum söylemeyi

  • suwat  (26.11.15 11:53:52) 
benim logitech g602'de de piller içinde geldi.


  • rabban  (26.11.15 14:09:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.