1 haftadır tanıdığım eleman sabah 4 te beni aradı, işe gidince ne yapayım?

Eleman yeni iş arkadaşı. Çocukluk arkadaşlarım o saatte aramıyor lan.. Açmadım telefonunu uyanmama rağmen. Kazara olmadıysa nasıl laflar hazırlayayım bu elemana ?

bi kere ise eli falan çarpmıştır.. hemen celallenmeyin..

  • dedim dedim de kime dedim  (26.11.15 07:15:09)
Tatlı bir dille uyar ikinci kez olursa ağzına tükür

  • kibrit  (26.11.15 07:19:24)
Son aramalarda sen varsan yanlışlıkla aramıştır, gece 4 te aklı selim hiçbir insan aramaz. En fazla dersin ki ; "gece beni aramışsın, hayırdır?"

  • janavarorion  (26.11.15 07:21:17 ~ 07:21:47)
Yanlislikla aramistir

  • neferkitty  (26.11.15 07:30:47)
rehberde foton varsa, ona bakarken yanlışlıkla aramaya çarpmıştır eli. şaka bir yana, öylelerini önce tatlı dille, şakayla karışık uyarmak lazım. devamı gelirse de herkesin özel hayatı olduğunu belirtmek lazım, senin bu adamla samimiyetin yoksa, bunun o da farkına varsın.

  • loveinaflipbook  (26.11.15 07:42:26)
namaza kaldırmak istemiş olmasın?

  • bobinhoo  (26.11.15 08:20:30)
Onu bu yaptığından dolayı pişman et.

  • Abdurrahman  (26.11.15 08:22:32)
git vur deseler bu kafayla vurursun, ne la bu sinir hemen, ne saçma işler.

  • 1213  (26.11.15 08:27:34)
Halası vefat etmiş elemanın.. İyi de bana ne? Daha gelmedi işe, az önce aradı öyle öğrendim.

  • buffy de vampir sayılır  (26.11.15 09:01:35)
çocuk o üzüntüyle ne yapacağını şaşırmış da olabilir.
başın sağolsun diyin geçin.

"ben de sabahın o saatinde kimse kimseyi aramaz, şaşırdım birden ses olunca. başın sağolsun." diyin. alır mesajı da.
  • la traviata  (26.11.15 09:07:50)
yeni veriler doğrultusunda düzeltiyorum. daha 1 haftalık eleman olduğu için ne yapacağını bilememiş, büyük ihtimalle haberi alır almaz aramış, belki bir destek ya da başsağlığı dileği beklemiş de olabilir o anın çaresizliğiyle.

bu bir seferlik bişey bence, devamı gelmez.
  • loveinaflipbook  (26.11.15 09:18:19)
Halası ölmüş işte, banane'ye falan lüzum yok. Eşeğin vajinasına su kaçırmayın.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (26.11.15 09:20:23)
belki gelemeyeceğini haber vermek için aramıştır, vefat haberini o saatte almıştır. daha sonra haber veremem deyip sizi aramayı uygun görmüştür. vefat var ortada, sağlıklı bir karar beklemeyip çok büyütmemek lazım.

  • rectoa  (26.11.15 10:04:21)