Erkek için kol saati fikri

Hellori,

Başlık ne de güzel açıklıyor kendini..
İnternetten alım yapabilirim, İstanbul Avrupa yakasında mağaza da olur.
Fiyat max 200 lira diyorum ama "oha şahane hayatım değişti görünce" modunda 300 lira da olur.. Swatch vs. hoş duruyor..

Şu an kullandığım saat : www.hepsiburada.com (7 yıl evvel 115 liraya mı ne almıştım, hey gidi)
Bu stil genelde her ortama uyduğundan tercih ediyorum..

Fikirlerinize açığım..

Swatch candır. Bende şu iki model var (siyahtan şaşmayı pek sevmediğim için);

static.swatch.com
sasy420.com

Günlük olarak ikinciyi kullanıyorum. Ek olarak da şunu öneriyorum;

cdn2.store.swatch.com

Saat artık o kadar ayağa düşen bir şey oldu ki, adam 80 liraya Tissot çakması alıyor kolunda pusula gibi duranlardan. O yüzden sadelik güzel şey. Bir de çok rahat bu şerefsizler.
  • polifonik osuruk  (26.11.15 08:29:11)
Oy, çok güzellermiş hagaden..
Tek sorunum plastik kayışlarda.. eksisozluk.com

Hemen bi fiyatlarına bakayım..
  • quaker  (26.11.15 10:16:13)
swatch iyidir. ben system51 blue modelini kullanıyorum. tavsiye ederim.

www.swatch.com

ecx.images-amazon.com
  • mystb  (26.11.15 10:25:50)
Plastik kayış diyip geçme, gayet rahat. Aynı saatin farklı bir markası hediye gelmişti, bileklerimi kesiyordu. Swatch o açıdan inanılmaz başarlı.

Arada Sistem 51 de çok güzel saat, ama böyle sade bir model bulamadığım için almamıştım. Ben biraz aşırı sadeciyim sanırım.
  • polifonik osuruk  (26.11.15 11:05:25)