Periscope'da neden orospuluk yapılıyor?

Oralarını buralarını açan kızlardan bahsediyorum. Ciddi bir popülasyon var.

Bunun sebebi nedir? Daha fazla izleyici olunca para mı kazanıyorlar? Ne kadar kazanıyorlar?

Teşhircilik kimini tatmin ediyor, hoşuna gidiyor.

Yolda görsen yüzüne bakılmayacak kişiler kıçını başını açınca ilgi odağı oluyor, bu da onların hoşuna gidiyor.

Eskortluk yapıyorsa reklamını yapıyor, onun dışında para kazandıklarını sanmıyorum.
  • teknikekip  (25.11.15 15:56:27 ~ 15:56:33)
kalp için.

  • libertine  (25.11.15 15:59:02)
Oha para yok mu direkt. Dolaylı yoldan tabii müşteri buluyordur ama o kadar şebekliğe youtubedaki gibi, izleyici başına para kazanıyordur diye düşünmüştüm

  • tavish11  (25.11.15 15:59:17)
Finansör bulma amaçlı da olabilir.

  • arnold schwarzeneger  (25.11.15 15:59:18)
Kalp alınca ne oluyor?

  • tavish11  (25.11.15 15:59:32)
kalp sayın azsa ancak takip edenler senin yayın yaptığını görüp seni izleyebiliyor. ama kalp sayın fazlaysa genele düşüyorsun. yabancı birisi haritadan türkiye'ye tıkladığında senin yayın yaptığını görebiliyor.

genele düşersen izleyici sayın artar; izleyici sayın yüksekse "burada ilginç şeyler olabilir" diye gelen yeni izleyiciler ve yolladıkları kalplerle bir kısır döngü oluşuyor.

bir kısmı eskort, instagram hesaplarını paylaşıp instagram üzerinden mesajlaşmaya geçiyor olabilirler. fotolarının beğenilmesi sayesinde instagram önerilerine çıkıp daha fazla kişiye kendilerini tanıtabiliyorlar.

bizde izlenme sayıları marjinal seviyelerde geziyor. bir yayında 19200 gördüm ben. eski ali sami yen'den biraz daha az bir sayı. anadoluda stadyum kapasiteleri 20000 civarında, belki daha az. geçenlerde nasıl olduysa brezilyalı bir kızın yayını türkçe yayınlar arasına karıştı. kız 300 kişi oldu diye sevinirken sayı bir anda 1000'i geçti. çoğu türk tabi ki.

sevişen, yiyişen bir kitle var; çoğu üniversite ögrencisi. onların amacını cidden bilmiyorum.

kimisi de denildiği gibi ilgi çekme amaçlı. kalp sayısının fazlalığıyla tatmin oluyorlar. 1milyon kalbe sürprizim var diyen bir yayıncı vardı; kalp sayısını görebiliyorlar sanırım. ve o 1milyon kalbi sürpriz için attılar. 3000 kişi izliyordu, kişi başı 333 kalp yapar. yayın yapan porno yıldızına "soyun" diyen insanlarız, abazalığın sınırı yok. kadın google'da var, oradan bak" diye cevap verdi.
  • montauq  (25.11.15 16:25:53)
sadece periskopta yok her yerde var bu sapıklık olayı. periskop nedense çok şişirildi baya para döktü adamlar sanırım. oyun konsollarında canlı yayın var mesela orda bile açıp sevişen çiftler var :) ne olacak ki çok çağdaşız artık sene olmuş 2015 herkes kukusunu pipisini açabilir :)

  • ergenpezeveng  (25.11.15 16:31:41)
çevreleri genişledikçe müşteri bulup parayla özel şov yapıyorlar amaçları o. sen ben bilmiyoruz tabii ki ama bu özel şovlara para veren adamlar var. sadece bu işle hayatlarını geçindiren kadınlar var. tabii normal teşhirciler, fenomen budalaları falan da var. çeşit çeşit.

  • sir gawain  (25.11.15 16:48:18 ~ 16:49:52)
Bravo amk Zihinlere bak . Para kazanmak için değilse neden yapıyorlar oha falan demişler.

Zevk için olabilir mi?
Biz ne zaman Adam gibi zevklerimizi yaşayacağız? Ada'm ya para için yapar diyor ya da para... Bravo
  • Frederick Co  (25.11.15 18:50:04)