Paslanan banyo rafı ? KOÇTAŞ

Koçtaş'dan aldığım şu banyo rafının uçları paslanmaya başladı.Üzerine direkt su temas etmiyor ama banyo ortamı olduğu için buharlı/sıcak ortam zarar veriyor sanırım. İyi de ben bunu zaten banyoda kullanmak için aldım. Banyoda zarar görecekse banyo rafı olmasının ne anlamı var?

Fişi falan duruyor. Götürsem geri alırlar mı ya da değişim yaparlar mı?

www.koctas.com.tr

bana alırlar gibi geldi, dediğin gibi banyo için almışsın zaten mutfak için alıp banyoda kullansan neyse. almazlarsa da hakem heyetine ver, direk kabul ederler.

  • trajikomix  (25.11.15 01:03:51)
ben de almıştım koçtaç'tan banyo rafı. üzerinde de paslanmaz çelik yazıyordu hatta. gayet de paslandı.. uzun süre sonra olduğu için uğraşmamıştım.. iade etme süresi içinde götürürseniz alırlar sanıyorum.

  • holy diver  (25.11.15 08:44:17)
İade etme süresi geçti. 30 gün olmuştur yani.

  • tavish11  (25.11.15 09:01:54)
olsun. 30 gün civarı paslanıyorsa geri almaları lazım.

ha üç senedir kullanıyorum, paslandı derseniz geri almazlar. ama banyoda kullanılacak paslanmaz bir ürün 30 günde paslandıysa o ayıplı sayılır.
  • kibritsuyu  (25.11.15 10:10:12)
garanti süreniz 2 yıldır. ayrıca paslanmaz çelik deyip aldığınız ürün başka bir şey çıkarsa, mesela demir çıkarsa gizli ayıp olur. gizli ayıpta zamanaşımı yoktur, 10 yıl geçse de götürebilirsiniz.

  • trajikomix  (25.11.15 22:17:45)