[]

Sahaftan Alınan Kitabı İade

Selamlar,

Aslıhan'dan 40 TL'ye bi' kitap aldım, kitapta hafif hasar var(şeffaf kılıfındaydı kitap) ve içime sinmedi zaten.

Geri alırlar mı sizce? Pisleşeyim mi almazlarsa?

 
almazlar. hırlık çıkarabilirler. keşke jelatini açıp baksaydınız önce.


  • solskjaer  (24.11.15 13:13:48) 
sahaftan alınan kitap zaten ikinci eldir. görmüş geçirmiş kitaptır. sayfaları çevrilmemiş sıfır kitap değildir. öyle kitaplar arıyorsanız kitapyurdu.com ya da d&r tarzı yeni kitap satan yerlerden almanız gerekirdi.


  • kakao  (24.11.15 13:28:45) 
Tabii ki bakmalıydım. Fakat bakmadım o iştahla.

Alırlar mı almazlar mı sizce. Soru buydu.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (24.11.15 13:34:08) 
almazlar.


  • tosunpasa  (24.11.15 13:38:38) 
hafif hasar dediğin nedir istersen bir fotoğrafını at biz de bakalım.
akmar desen almazlardı büyük ihtimalle ama aslıhan'dan emin olamadım.

  • denne  (24.11.15 13:50:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.