Yaşlı bir çifte televizyon alıcam

Yaşlı iki insan oldukları için çok fazla özellikli olması (smart'tı, 3D'ydi falan) pek önemli değil. Ekranı büyük olsun (en az 42"), dandik olmasın yeter. Limit en fazla 1300-1500..

Var mı bi tavsiye?

arçelik, grundig gibi ekranı büyük, ekran kalitesi dandik markalara yönel. ucuz oluyorlar çünkü.

not: "omo orçölöğön dö kolötölö modöllörö vör" diyenleri dinleme.
  • cetoxim  (24.11.15 11:48:28)
vestelin alt markaları hem ucuz hem iyi oluyor, mesela seg, finlux vb. 800 e 42" led bulabilirsin.

carrefour, a101 gibi yerlere de geliyor arada bu ürünler.
  • nucleon  (24.11.15 12:00:49)
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (24.11.15 12:33:17)
uydu alıcısı içinde olan bir tv al ki iki kumanda ve iki cihazla kafaları karışmasın.

  • prompter  (24.11.15 13:29:03)
sunny axen diye bi marka var. daha dün kipada 127 ekran dediğin fiyatlar arasındaydı. netten de bulabilirsin. hd ve usb portu da vardı üstelik. panel de 200 hertz di sanırım. yaşlı insanların işini gayet görür hem de büyük. başka markalar da var seg filan gibi. önemli olan full hd panele sahip olması. hd ready ya da hd yazarsa uzak dur. full hd yazacak. 1920x1080 olacak panel çözünürlüğü.

  • ergenpezeveng  (24.11.15 13:49:47)
dandik markaya yönelmene gerek yok. fazla özelliği olmayan bi Samsung, LG falan da bulabilirsin. Mediamarkt'ın internet sitesinde 42inç smart vs LG tv 1300lü bir şeydi.

  • april12th  (24.11.15 17:23:14)
seg marka televizyon alma hacı. aldım, 1 ayda 4 defa aynı arızayı yaptı. daha aldığımızda arızalıydı. garantide 4 defa aynı arızayı yaptığında değiştirilir yazıyordu, vestel servisine söyledim "ama kayıt yapmadık arızaları." cevabını verdi ibneler.

  • ya ben lan neyse  (24.11.15 17:40:14)