[]

galaxy note serisi telefon kullananlar

özellikle s pen denen aletten randıman alabiliyor musunuz bir de bu serideki modeller arasında bariz bir fark olduğunu düşünüyor musunuz. note serisi ve s serisinin kalem dışında bariz farkı var mı bi de note 5 yerine iphone 6 plus almanın farkı nedir.
 
ilkini kullandım. kalem çok kullanışsızdı. ama 1 ve 2 arasında çok büyük fark var. 2'de kullanışlı olmaya başladı sanırım kalem. şarj da 2'de düzeldi. note ilki hariç iyi yani.


  • lemmiwinks  (23.11.15 18:23:41) 
Çıktığından beri note 2 kullanıyorum. Bu Microsoft'un yeni modelleri olmasa 3 4 sene daha kullanırdım onları bekliyorum şimdi. Spen çok kullandığım bir iki kez hayatımı kurtarmış bir alet. Şehirler arası otobüste sınava giderken iş yerine kalıp çizip göndermişliğim vardır mesela. Yine sadece note kullanarak deftersiz okul bitiren arkadaşım var. Eğer kalemle işi olan bir adamsan evet Spen işine yarayabilir hatta duruma göre çok işine yarayabilir ama normal bir kullanıcı için olmazsa olmaz değil. Note 5 e bakmadım tipini beğenmediğim için ama diğer modelleri biliyorum az çok note 2 yi hepsinden daha kullanışlı daha işe yarar buluyorum. Ben olsam note alırdım. O boydaki bir ekranda kalem kullanmak hem büyük keyif hem de rahatlık.


  • Giovanni Pipitto  (23.11.15 19:37:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.