[]

kepek şampuanını başka bir şampuanla birlikte kullanmak

nizoral adlı şampuanı saç derime yedirdikten ve beklettikten sonra saçlarım kurumasın diye bebe şampuanını saç kremi gibi saçıma sürüyor ve duruluyordum. diğer kepek şampuanlarının tavsiyelerinde başka şampuanla kullanılması önerilmez falan yazmışlar. sizce kepek şampuanını başka şampuanla kullanmakta sakınca var mıdır yoksa kepek şampuanının etkisi azalır mı böyle yapınca.
 
birlikteden kastınız aynı anda değil sanıyorum?

doktorum bana kepek şampuanı artı bir de bitkisel şampuan verip, dönüşümlü kullanmamı söylemişti. haftada 2 kez onla, 2 kez diğeriyle.
  • dahili meddah  (23.11.15 15:38:57) 
önce bebek şampuanıyla yıka durula sonra nizorali uygula.


  • jamswety  (23.11.15 16:14:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.