[]

etkinlik için 500 adet bileti nasıl bastırırz?

yılbaşı çekilişi için 500 adet bilet bastırmak istiyoruz. tipi biletixin biletleri gibi olacak yani sağ ucunu yırtıp kişiye vericez diğer kısmı bizde kalacak.

bu şekilde 500 adet bileti en ucuza nasıl bastırırız? boş hazır templateler var ancak türkiyede bulamadım. amerikada var 15-20 dolara falan. onlardan alıp yazıcıda basabiliriz ancak türkiyede yok işte.

var mıdır başka çözümü olan? matbaaları hariç tutalım.

 
öneri: www.baskimo.com/bilet-kupon-baskıları/

not: google'a yazmadım efendim. hep kullandığım bir site. reca ediyorum.
  • omer haybo  (23.11.15 15:37:56 ~ 15:53:03) 
dedigin seyi google'a yazdim cikti :

www.baskimo.com

edit: benden once de google'a yazan olmus. evet google onemli.
  • brkylmz  (23.11.15 15:39:00 ~ 15:39:40) 
Tasarımı işini bir bilen kişiye yaptırıp, renkli çıktıyla da halledebilirsiniz.
Ozalitçiler/renkli çıktı alan yerlere bir sor bakalım tırtık (perforaj) yapabilirler mi diye. Ankara'da yapılıyor ya da bir matbaadan rica edeceksin.

  • arockm  (23.11.15 15:42:24 ~ 15:49:35) 
her matbaa yapar onu.


  • kakao  (23.11.15 15:44:43) 
aga biz a4'e bastırıp makasla halletmiştik zamanında... 200 küsür bilet vardı işte...


  • unique hint kumasi  (23.11.15 20:26:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.