[]

amazon.com

amazon'dan bir telefon kılıfı alacağım ama şu uyarıyı alıyorum. Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

nasıl alışveriş yapacağım buradan bir yardım edin arkadaşlar


 
türkiye'ye niye göndermiyor bunlar ya, kargo parası neyse verelim.


  • goodbyecruelworld  (23.11.15 14:40:45) 
Amazon'da her ürün Türkiye'ye gönderilmiyor. Satıcı olarak Amazon olanları tercih etmenizde fayda var. Sol tarafta "Ship to turkey" seçerseniz ürün aramanız daha kolay olur.

Daha detaylı amazon rehberi için tinyurl.com/AmazonRehberi adresine bakabilirsiniz.
  • şapşiko  (23.11.15 14:43:39 ~ 14:44:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.