Arabanin altini vurdum, en kotu ne olur?

Arabam bora arkadaslar.mahallede park sorunu var, bi suredir arabayi toprak bi saha var oraya birakiuorum. Bugun arabayi oradan cikarirken kaldirima cikmisim, 20cm falan kaldirimdan pata kute indim 2-3 yerinden vurdum arabayi. Bu boralarin alti da cok alcak. Suan da bi dernekteyim, gec kalicam diye altina da bakamadim. Aklim arabada kaldi. Sizce en kotu ne olur? Ne yapayim?

Tesekkur ederim arkadasim. Umarim o yag birikintisini gormem :/

  • fuckerlove  (23.11.15 13:52:01)
Hiçbir şey olmaZ çünkü Bora Pasifik ile bir Yokuş sonrası tümseğe iniş yapmışlığım var, hiçbir şey olmadı. Araba olsam hava yastığı açardım o derece korkmuştum.

  • jimmy  (23.11.15 14:12:42)
@jimmy hahhah :D valla ben de en az senin kadar korkmusumdur, acelem de vardi inip bakamadim zaten elim ayagim dilandi :D donuste @krempeynirin dedigi gibi kontrolumu yaptim geldim eve sag salim ama bi anormal sesler vardi, gostergeye baktim ki denisik bi isik yaniyor oyle melul melul :D meger egzoz patlamis carpinca o.0 bakalim haftasonu ustaya gidecek bora, ben ogrenene kadar artik bi koltuk kalacak saglam:( gecen de tekeri surttum, jant kapagini ucurmusum :(

  • fuckerlove  (23.11.15 17:14:38)
Ben sağ arkada bir yerleri vurmuştum mazot damlıyordu. Neresi bilmiyorum ama. Götürdüm yaptılar. Bir kontrol edin isterseniz.

  • hayde bre  (23.11.15 18:00:04)
@haydebre simdilik egzoz disinda bi problem yok gibi, haftasonuna bide usta el atar arkadasim tesekkur ederim :)

  • fuckerlove  (23.11.15 23:03:16)