[]

Klavye rafı/Çekmecesi

Merhaba arkadaşlar masam için resimdeki gibi klavye çekmecesi arıyorum ankarada nerede bulabilirim ?
linkteki ürünün fare çekmecesi olmayanını ankara barosunun kütüphanesine gördüm. tam aradığım bir şey. nerede bulabilirim ya da bu şekilde yukarı monte edebileceğim (slider mı deniyor bilmiyorum) ondan bulup ortasına mdf mi yaptırayım?
turkish.alibaba.com

teşekkrler.

 
selam, masada daha fazla kullanım alanı olsun diye düşünüyorsan masaya kat da çıkabilirsin. ben bauhaus'tan 40 liraya hallettim monitör daha kafa hizasına geldiği için ergonomik açıdan daha iyi oluyor bence.

imgur.com

şu şekilde
  • yuto  (23.11.15 13:58:34) 
@yuto, tabi asıl maaçlarımdan biri de masada yer açmak ama masa üzerine dosya koyup yazı yazdığım zaman hem klavye hem dosyayı aynı yere kaoyamıyorum.


  • hoot  (26.11.15 05:04:34) 
bu şekilde yaparsan daha çok arkada ıvır zıvır için yer kalıyor, veya mouse/klavyeyi itmen gerekiyor.

şöyle bir şey varmış bi de
www.simelelektrik.com

bir de şunlar var yalnız 30 dolara geliyor
www.aliexpress.com
  • yuto  (26.11.15 09:28:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.