[]

HP Laptop internete bağlanma sorunu

Bilgisayarım interneti görmesine rağmen bağlanamıyorum. Evdeki bütün telefonlar, arkadaşlarımın laptop ları sıkıntısız bağlanabilirken bende ağa bağlanamadı yazısı çıkıyor sorun gider demeklede çözülmüyor. ama bu da her zaman olmuyor.bazen sorunsuz bağlanırken bazen bağlanmak bilmiyor çok uzun süreler. Aynı durum farklı ağlara bağlanırkende geçerli. Geçen günde okulumda internete giremedim. Telefonumdan bu duyuruyu açtığım sırada kendi kendine bağlandı mesela şu anda. İnternettende araştırdım ama çözemedim. Fikri olan var mı?
 
Wifi adaptörün yeni sürücüleri varsa indir,kur.


  • 1adam  (23.11.15 00:43:53) 
@1adam denedim düzelmedi


  • onursensoz  (23.11.15 00:57:19) 
hp nin kendi internete bağlanma programı varsa onu kullanma, kaldır. yeniden başlat windows bağlansın bakalım.


  • 1adam  (23.11.15 01:43:20) 
@1adam windows bağlanıyor zaten direk


  • onursensoz  (23.11.15 12:51:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.