doğum gününüzü hatırlamayan insanlara tepki verir misiniz?

çok önemli olmadığını düşünenler vardır veya çok önemli benim için diyenler de. sorum şu sık iletişim halinde olduğunuz insanlar vardır bunlar bildikleri halde herhangi bi kutlama ne bilim tebrik mesajı vs gibi tepkiler vermedikleri zaman onlara karşı soğuyor musunuz veya buna benzer bi tepki veriyor musunuz?
not: benim doğum günüm değil :d

yakin bi arkadasimsa tepki vermem ama uzulurum

  • sayns  (22.11.15 18:42:18)
dünyanın güneş etrafında bilmem kaçıncı tam turunu atmış olması pek umurumda olmaz.

  • kargn  (22.11.15 18:46:16)
Dogum gunu kutlamayi mantiga oturtamadigim icin tepki vermem, uzulmem. Kendi dogum gunumde de ozel bir sey yapmam. Mahalle baskisi sonucu arkadaslarimin dogum gunlerini kutlarim ama.

  • crown  (22.11.15 18:47:26)
eşim ve ailem dışında çok takmam. eşime tepki veririm de ailem için çok tepki vermem sadece acaba neden hatırlamadılar derim birkaç gün o kadar.

  • mesene  (22.11.15 18:48:09)
Ben üzülüyorum öyle seylere, trip de atiyorum. Onemsiyorum ozel günleri.

  • anneboleyn  (22.11.15 18:49:57)
ben kutlarım. karşıdan beklemem. zaten hatırlayanlar belli öbürlerini düşünmem hiç

  • vasilias  (22.11.15 18:50:18)
Doum gunumun hatirlanmamasiyla pek ilgilenmem. Ama bir kere bir hanim arkadasimin dogum gunun ben hatirlamis oldugum halde o benimkini hatirlamamisti, ustelik dogum gunumuz de 1 gun arayla, unutulacak gibi de degil:) Tepki falan vermedim tabii ki ama biraz uzuldum yahu.
Ama o ondan sonraki hicbir dogum gunumde asla unutmadi. Onumuzde ki sene de unutmaz:)

  • stavro  (22.11.15 18:51:42 ~ 18:52:18)
Tepki vermem vereni de anlamam. Eski ev arkadaşım baya trip atmıştı şok olmuştum. Ben kimseyi kutlamadığım için kimse de beni kutlamıyor.

  • kucukharfler  (22.11.15 18:54:43)
Hayır

  • madeleine elster  (22.11.15 18:55:03)
Sürekli konuşuluyorsa ve bildiği halde kutlamadıysa soğurum ya da kırılırım bendeki önemine göre değişir. Sonuçta "iyi ki doğdun" demek ne kadar zor olabilir.

  • powerpufgirl  (22.11.15 18:57:17)
benim için neden bilmiyorum, aşırı önemli bir gün. bu sene kutlayamadım bile. çok üzülüyorum, sevdiğim az sayıda insan kutlamasaydı yıkılırdım herhalde.

  • iste o kavunici balik  (22.11.15 19:05:11)
Ailem ve hanımım hatırlamazsa TATSIZLIK çıkarırım da arkadaşlarım falan hatırlamazsa sikimde olmaz, milletin işi gücü var bir de bununla mı uğraşsınlar.

  • angelus  (22.11.15 19:07:28)
2-3 kişi var. onlar +/- 2 gün ile hatırlamazlarsa canım sıkılır biraz. onun dışında nein!

  • nawar  (22.11.15 19:11:39)
umrumda bile olmaz..

  • nrmnm  (22.11.15 19:13:34)
Kendi doğum günümü bile kutlamıyorum ben. Kimseden bir şey beklemem. Ama ben hatırlar da sevgilim hatırlamazsa, hatırlatıp "İyi ki doğdun" beklerim.

  • aychovsky  (22.11.15 19:27:25)
Çok yakın üç beş kişi hariç kimsenin doğum gününü kutlamıyorum. Kimse doğum günümü kutlamadı diye triplere girmem. Kutlansın talebim yoktur. Kutlanmasa üzülmem. O gün diğer insanların önem vediği benim için de gereksiz sıradan bir gün. Ha ben yalnız kurt bir adamım, insanlardan sıkılıyorum. Sosyal süper normal insanlar bozulabilir onu bilemiycem.

  • mistreated  (22.11.15 19:54:25)
Ben bile hatırlamam çoğu Zaman, ailem de öyle o yüzden hiç takmam

  • domates yiyom  (22.11.15 21:08:55)
ailem hariç hiç kimsenin kutlamasını beklemem ve kutlamam.

  • her gece aç  (22.11.15 21:11:50)
Hayır vermem. Doğum günümü kutlama olayı çok uzak bana zaten, sözlü bir tebrik olmaması da herhangi olumsuz bir etki bırakmıyor bende. Çevremdekiler kutlandığında mutlu oldukları için onlarınkini kutluyorum.

  • pike  (22.11.15 21:17:45)
"ne kadar da odun arkadaşlarım var, aynı benim gibi" der mutlu olurum.

  • the kene  (22.11.15 21:23:25)
hayır

  • basond  (23.11.15 08:15:59)
Hayır.

  • arnold schwarzeneger  (23.11.15 08:26:08)
işyerinden insanlar benimkini hatırlamadılar, kutlamadılar tepki vermedim ama buraya yazdım. çok da dert değil.

kardeşim hatırlamamıştı geçen seneki doğum günümü. hiç soğumadım. beni sevdiğini biliyorum, aklında tutmak zorunda değil, günleri karıştırmıştır, aklına geldiği halde arayıp sormayacağını düşünmem yakın birisinin.
  • [silinmiş]  (23.11.15 09:00:41 ~ 09:01:38)