google maps neden bulanık?

bir yeri acip zoom yapmasam bile bulanik gosteriyor. uygulamayi silip tekrar yukledim duzelmedi. force stop yapip tum cache ne varsa sildim care olmadi. evde bi tane s3 var onla bakiyorum o sorunsuz ama benim note2'de maps'i acinca nereye baksam bulanik. caps ekliyorum

iyi ama burası ankara'nın tam merkezi kızılay.

  • maresalx  (21.11.15 20:29:25)
bendede öyle oluyor 1-2 hafta öncesine kadar ayna gibiydi.

  • sutlu nescafe  (21.11.15 20:35:35)
ee ne yapmak lazım acaba çözümü ne olabilir? evdeki diğer android telefonla(s3) baktım şimdi sorunsuz tertemiz harita ama benim note2 bulanık gösteriyor

  • maresalx  (21.11.15 20:45:55)
güncellemede bir sorun var düzelene kadar bekleyicez

  • Big bada bum bum  (22.11.15 03:11:29)
Hacım duzeldimi? Bende de var aynı sorun

  • difdiringi  (09.12.15 11:41:58)
düzelmedi

  • Big bada bum bum  (09.12.15 21:11:27)
herkeste mi aynı sorun varya??

  • difdiringi  (09.12.15 21:57:28)
evet malesef duzelmedi bu sikko problem. yandex kullaniyorum mecbur. hala bulanik google maps...

  • maresalx  (09.12.15 22:46:03)
çözürlük işi hala nokia here in elinde

  • Big bada bum bum  (10.12.15 00:50:47)
Zaman zaman yapıyor, sonra güncelleme gelince duzeliyor. com.tr üzerinden değil de maps.google.com üzerinden denediginizde net olduğunu göreceksiniz.

  • orient blue  (19.01.16 21:45:05)
www.google.com.tr

şöyle bir forum var. siz de yazın bir şyler
  • difdiringi  (25.01.16 09:24:53)
maps.google.com olarak girince sorun yok, com.tr olarak girince bulanık.

  • cimeyl  (10.02.16 15:22:44)
tamam o zaman beyler. android telefon kullananlar bi denesin bakalım maps uygulamasiyla nasil com uzerinden girecekler. isimiz gucumuz yok telefondan chrome acip ordan com ya da com.tr mi ugrasacagiz. bu igrenc bir problem bu. mesela disarda acil bi seye bakmak istiyorsunuz ya da guzergaha bakacaksiniz(misal ego) bu bulaniklik yuzunden hicbi sey anlasilmiyor

  • maresalx  (12.02.16 00:13:58)
Ancak bol bol uygulama içinde geri bildirim göndererek dikkat çekilmesini sağlayabiliriz diye umuyorum, söylendiği gibi bilgisayarda da aynı şekilde, bilgisayardan da geri bildirim gönderdim. Şimdilik bir çözüm yok gibi görünüyor, alternatif yandex haritalar bing maps gibi uygulamalara bakabilirsiniz.

  • atom karincanin torunu  (12.02.16 00:20:30)