[]

sahibinden.com ev ilanı

selam,

buradaki ev ilanlarının kiraları fazla mı uçurtma, indirim yapıyorlar mı genelde emlakçılar?


arkadaşımın 1800 tl'ye oturduğu sitede aynı dairenin kirası min 2500 tl sahibindende. aradaki uçurum niye?

 
arkadaşın orada kaç senedir kiracı?
örneğin arkadaşın 3 sene önce girmiştir 1400 liraya ve kira max enflasyon oranında arttırılabileceği için yıllar içinde 1800'e çıkmıştır. ama buna paralel olarak oturduğu sitede daireler çok daha fazla değerlenmiş olabilir.

  • karsinin aksisi  (21.11.15 17:29:42) 
ilk senesi.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (21.11.15 18:12:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.