hangi diş macununu kullanıyorsunuz?

sb. marka dışında hangi sürümünü kullandığınızı ve memnun olup olmadığınızı da yazarsanız sevinirim.

Parodontax. Diş taşlarını falan güzel temizliyor. Ama hassasiyet yaratabiliyor.Tadı diğer macunlardan çok farklı, alışmak zaman alabiliyor.

  • Godless  (21.11.15 13:02:05)
misvak ;)en doğal ve sağlıklısı, ferah koku için, karanfil .

önceden signal colgate vs kullanırdım, misvak kullandıktan sonra onlara bulaşmıyorum
  • redlabel  (21.11.15 13:03:30 ~ 13:04:58)
Sensodyne Beyazlatıcı, memnunum. True White olanı çok dandik ama.

  • angelus  (21.11.15 13:04:06)
ipana pro expert hepsi bir arada. diş doktoru önermişti, memnunum.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.11.15 13:06:21)
amway;in glister
herhalde 6-7 yildir kullaniyorum, aralarda opalescence, rembrandt, paradontax, clinomyn falan denedim ama glister gibisi yok. agizda biraktigi nane ferahligi bile yeter.

dis fircasi olarak curaprox
agiz bakim suyu olarak listerine
ve dis ipi olarak da oral-b dental floss waxed kullanirsan iyi olur.
  • baldur2  (21.11.15 13:08:36 ~ 13:09:57)
Beyazlatici haricinde hepsini kullaniyorum ama en sevdigim sensodyne pronamel ve colgate sensitive prorelief

  • neferkitty  (21.11.15 13:09:51)
şu sıra ipana pro expert clinical line hassasiyet kalkanı. diş minesindeki incelmelerden oluşan diş kamaşmalarıma iyi geliyor şimdilik. bunun dışında da üzerinde diş hassasiyeti içerikli bir şeyler yazan sensodyneleri falan da sevmekteyim.

  • nimberjack  (21.11.15 13:21:29)
Sensodyne tam koruma. Tavsiye ederim. Beyazlaticidab iyi

  • badamli  (21.11.15 13:22:19)
Ispanya'dan lacer diye bi macun getiriyorum/getirtiyorum.

Ondan once tupte degil de sisemsi seylerde olan colgate kullaniyodum. Bi ara sensodyne kullandim ama disleri ele almanin kiyisindan dondum :/
  • la noix  (21.11.15 13:23:11)
Sensodyne Onarım ve Koruma

  • livaneli kadir  (21.11.15 13:23:51)
sensodin tam koruma beyazlık gibi bir şey idi. ondan önce ipana pro expert idi. bu ikisi de susatmıyor. diş macunu susatıyordu beni bildiğin.

  • dieselsingle2  (21.11.15 13:34:45)
sensodin f

  • manuel mandalina  (21.11.15 13:46:04)
@angelus kesinlikle her kelimesine katiliyorum.

  • jeanne hebuterne  (21.11.15 15:03:53)
colgate misvak özlü kullanıyorum şu an,fena değil

  • limoncello  (21.11.15 15:52:32)
colgate'in üçü bir aradasını kullanıyorum. en ucuz diş macunlarından nedeni de bu. memnunum açıkcası, pek ayırt da etmiyorum. bu arada misvak en sağlıklısı falan değildir, 21. yy'da yaşıyoruz, bunun farkına varmak gerek.

  • omer haybo  (21.11.15 20:38:07)