[]

kredi kartına taksitle iade

Kredi kartına taksitle iadelerde (mesela 20 tl* 3 taksitli bir işlem olsun) her ay iade yapılırken aynı gün içerisinde işlemin önce -20tl sonra +20tl gözükmesi lazım değil mi? Şu an bende 2 gün geçmesine rağmen hala sadece - işlem var, + işlem yok. Bu normal mi?
 
iaade hangi gün yapılmaya başlandıysa o zaman olur. mesela sen harcamayı 7sinde yaptın, 9unda hesap kesimi, 11inde iade ettin ve kartına yansıdı. -ler 7sinde artılar +11inde gözükecek ve ödemen bir ay geç gelecektir.


  • mesgul ve huzursuz  (21.11.15 13:42:30) 
iadenin yapıdığı gün gelir +1


  • manuel mandalina  (21.11.15 13:46:22 ~ 13:46:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.